Реалії сучасного життя такі, що обійтися без автомобіля просто неможливо. Але для того, щоб керувати транспортним засобом обов'язково потрібні водійські права. Але просто так їх не отримати, для цього необхідно пройти навчання в автошколі під керівництвом досвідчених викладачів і інструкторів. Автошкола в Києві «Константа - ГС» навчає всіх бажаючих набути досвіду керування автомобілем. Наша автошкола має кілька філій, які розкидані по всьому місту зокрема і в Соломенському районі міста Київа . Ця автошкола на Солом'янській площі виявиться зручною для мешканців як самої Севастопольської площі так і прилеглих до неї вулиць наприклад вулиці Липківського (стара назва Урицького).

Кожен бажаючий може подати документи на навчання саме в своєму районі.

Автошкола в районі Солом'янки в Києві навчає охочих абсолютно всьому, що необхідно знати професійному водієві.

У план занять входять теоретичні заняття, де вивчаються основи управління автомобілем, культура поведінки на дорозі, дотримання безпеки при русі, а також вміння надавати необхідну медичну допомогу потерпілому при подію на дорозі людині. Особлива увага приділяється практичним заняттям з керування авто.

Так само і автошкола в районі Севастопольскої площі дає всі необхідні знання тим, хто хоче навчитися водити автомобіль самостійно. Тут також вивчається теорія і проходять практичні заняття, які контролюють досвідчені інструктори. Заняття організовуються в зручне для всіх учнів час. Майбутніх водіїв готують грунтовно, за допомогою практичних уроків і теоретичних занять. З учнями працюють відмінні викладачі та досвідчені інструктори. Після проходження курсу теорії, починаються практичні заняття, які проводяться спочатку на спеціально обладнаному автодромі, а потім вулицями міста, під керівництвом інструктора.

Після проходження всього курсу, викладачі проводять необхідний інструктаж, роблячи акцент на основних моментах, які слід враховувати при здачі іспиту. По закінченню курсу занять, коли успішно здані іспити, кожному учневі видається посвідчення водія міжнародного зразка. Але крім цього, майбутні автомобілісти отримують щось більше - це відмінні навички водіння, почуття впевненості на дорозі, вміння відповідати за свої дії, і спокій в будь-якій ситуації.

Приходьте до нас проходити навчання любі наші студенти!

Просмотров страницы: 193