12.07.2018

СЕО-просування - це не просто закупівля посилальної маси. Пошукові системи регулярно вдосконалюють алгоритми пошуку і видачі, тому такий крок скоріше призведе до бану сайту, ніж до поліпшення його позицій. Сьогодні просування включає в себе цілий комплекс різнопланових робіт, які під силу професіоналам, але з ними навряд чи впорається новачок.

Основними етапами просування є:

перевірка сайту на предмет програмних помилок і юзабіліті;

перевірка домену на санкції від пошукових систем;

формування семантичного ядра - ключових фраз, за ​​якими користувачі шукають товар або послугу (їх необхідно рівномірно розподілити по всіх сторінках сайту);

удосконалення карти сайту, виправлення виявлених помилок;

виправлення файлу robot.txt;

підготовка унікального контенту, написання текстів, що містять ключові запити, заповнення карток товарів, формування іншої інформації;

робота з біржею статей і посилань (обережно, щоб не нашкодити сайту).

Сьогодні пошукові системи приділяють увагу поведінкових факторів. Вони аналізують поведінку відвідувача на сайті, його тривалість перебування на тих чи інших сторінках, глибину пенетрації та інше. Тому сайт повинен бути інформативним, цікавим, корисним, зручним.

На основі комплексу робіт, в залежності від необхідного обсягу, визначається вартість просування сайту.

Вартість робіт по SEO просування сайту починається від 9 000 гривень на звітний період.

Щоб SEO просування було ефективним, спочатку потрібно провести аналіз вмісту створеного сайту. Аналізується все - від текстів до дизайну. З`ясовується, наскільки вміст відповідає правилам пошукових систем і їх алгоритмам ранжирування. Перевіряється, наскільки коректно сайт сприймається різними браузерами, а також його поточна видача на пошукових системах.

Ми регулярно надаємо послуги з тестування ресурсу з метою поліпшення конверсії, доповнюємо дизайн, міняємо юзабіліті, вдосконалюємо навігацію і строго стежимо за якістю контенту.

У своїй роботі ми використовуємо комплексний підхід з надання послуг замовникові, орієнтуючись на ваш успіх.

Наведення порядку на сайті

Якщо сайт вже існує, і в цілях СЕО просування його потрібно оптимізувати, то для початку потрібно прибрати зайве і правильно розташувати блоки на сторінках. Справа в тому, що пошукові системи - через гонки технологій, удосконалення та розвитку пошукових алгоритмів - періодично змінюють і коригують деякі правила (алгоритми). Про це вони офіційно повідомляють, і будь-який СЕО - фахівець стежить за цим.

SEO просування: внутрішні роботи

Перелінковка - настройка обміну посилань між сторінками сайту. Це покращує індексацію Вашого ресурсу в пошукових системах.

Поліпшення навігації сайту - складання «Карти сайту», усунення неполадок, видалення дублюючого контенту.

SEO просування, дизайн сайту, юзабіліті - все це частина вжитих заходів фахівцями відділу SEO просування. Зрозумілим є одне: це копітка робота для фахівців, це точна налагодження - для того, щоб ваш сайт був точно налаштований для свого відвідувача, а їх кількість - неухильно росло.

SEO просування: зовнішні роботи

Це ще один етап СЕО просування сайту. В основному робота зводиться до пошуку джерел, які могли б вести посиланнями на ваш ресурс, з якоюсь рекомендацією (отримання зовнішніх посилань).

Тут все гранично ясно: чим більше людей щось радять, тим краще. Але в інтернеті не все так просто. Пошукові системи цінують авторитетні посилання.

Авторитетність визначається рівнем і релевантність того ресурсу, який на вас посилається. Тобто, для вашого інтернет-магазину буде набагато краще, якщо:

На ваш проект будуть багато релевантних посилань;

Посилатися будуть авторитетні джерела;

Вони тій же тематики, що і просувається.

Якщо всі ці вимоги виконуються, то ефект не змусить себе чекати і такі показники, як ТІЦ (у Yandex) і PageRank (у Google) будуть неухильно зростати.

Але потрібно враховувати, що в даний час пошукові алгоритми все менше і менше враховують в ранжируванні зовнішні посилання.

Створення і просування сайту дає тривалий ефект продажів: ваша компанія надовго займе місце в ТОПі пошукових систем, щодня отримуючи нових клієнтів.

www.alternatuva.com - курси SEO онлайн.

Просмотров страницы: 870