27.01.2018

Нікого не здивувати великою кількістю різноманітних сортів огірків, які сьогодні є на кожному столі взимку чи ранньою весною. При цьому багато хто чекає літа, коли можна дочекатись самостійно вирощених овочів різних видів та сортів. При цьому варто уважно обирати насіння огірків різних сортів та підготовки їх до сіяння.

Як отримати щедрий урожай?

Для того, щоб отримати гарний урожай, потрібно обирати насіння провірених виробників. В інтернет-магазині domicad.com.ua кожен садівник має можливість купити чудове та якісне насіння огірків, редиски, буряків, моркви та інших смачних овочів, ягід по самим привабливим цінам. «Дім і сад» - це один із найкращих інтернет-магазинів, де є великий вибір якісного насіння, яке можна придбати онлайн з доставкою.

В асортименті магазину «Дім і сад» є великий вибір сортів цього овоча, серед яких гібридні, самозапильні і запилювані бджолами, кущові, довгоплетисті, для салату, для засолення і так далі. Кожен садівник повинен перед вибором визначитись, для яких цілей йому потрібно купити насіння. Для прикладу, гібридний сорт стане підходящим для вирощування овочів у теплиці.

Після того, як ви визначитесь із сортом насіння, потрібно підготувати його до посадки. Перш за все, треба замочити насіння огірків, що прискорить їх зростання. Пагінці будуть досить слабкими і з"являться з насіння, тому їх треба буде якомога швидше посадити. Насіння, що набрякло, слід тримати на нижніх полицях холодильника. Огірки являються теплолюбними, тому світла та тепла для них має бути помірна кількість під час вирощування.

Де купити якісне насіння огірків та інших овочів?

Найважливіше – покупка якісного насіння, корте здатне дати гарний урожай. В магазині «Дім і сад» можна придбати стійкі до захворювання сорти насіння огірків та інших овочів, котрі принесуть чудовий урожай. Точно так само варто дотримуватись інструкції, яка вказана на упаковці кожного сорту насіння.

Представлена компанія гарантує своїм покупцям високоякісне насіння, саджанці, цибулини та своєчасну їх доставку поштою в різні регіони країни. Кожен покупець має можливість отримати поради та важливі рекомендації відносно догляду за рослинами від спеціалістів компанії. Тут проводяться різні акції, розіграші, а при потребі можна замінити неякісний товар. Обирайте тільки якісні сорти насіння огірків по низьким цінам в інтернет-магазині «Дім і сад»!

Просмотров страницы: 536